Nepřehlédněte

NEJBLIŽŠÍ PLÁNOVANÉ SEMINÁŘE A AKCE

Přihlaste se na některý z našich bezplatných seminářů


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


Řízení skladových položek

Naše řešení nabízí možnost definovat bohaté informace ke skladovým kartám vašeho informačního systému. Dále eliminuje činnost konstruktéra v informačním systému a pomocí komunikační procedury nabízí skladové položky s přenými metadaty, které jsou přeneseny z informačního systému.

Správa CAD dokumentů

Uživatelé PLM systému Teamcenter mají možnost hledat, číst a přiřazovat skladové (MTZ) položky k vlastím položkám typu Návrh, Operace¸aj., které mají primární místo vzniku ve vašem informačním systému. Tím je eliminován proces opisování informací do razítek výkresů, kusovníků a technologických postupů

Správa ostatních dokumentů

Ke každé skladové položce je asociativně připojen 3D model, výkres anebo specifikace, která dokonale popisuje způsob a smysl jejího použití. Tyto informace jsou samozřejmě sdíleny pomocí workflow do výroby s platnou technicko-výrobní dokumentací.