Nepřehlédněte

Dotace Evropské unie

Logo Evropské unie

Společnost AXIOM TECH s.r.o. získala dotaci na realizaci projektu Podpora odbornosti zaměstnanců AXIOM TECH


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


Řízení skladových položek

Naše řešení nabízí možnost definovat bohaté informace ke skladovým kartám vašeho informačního systému. Dále eliminuje činnost konstruktéra v informačním systému a pomocí komunikační procedury nabízí skladové položky s přenými metadaty, které jsou přeneseny z informačního systému.

Správa CAD dokumentů

Uživatelé PLM systému Teamcenter mají možnost hledat, číst a přiřazovat skladové (MTZ) položky k vlastím položkám typu Návrh, Operace¸aj., které mají primární místo vzniku ve vašem informačním systému. Tím je eliminován proces opisování informací do razítek výkresů, kusovníků a technologických postupů

Správa ostatních dokumentů

Ke každé skladové položce je asociativně připojen 3D model, výkres anebo specifikace, která dokonale popisuje způsob a smysl jejího použití. Tyto informace jsou samozřejmě sdíleny pomocí workflow do výroby s platnou technicko-výrobní dokumentací.