• Nacházíte se zde:
  • Archiv aktualit

Nepřehlédněte

Dotace Evropské unie

Logo Evropské unie

Společnost AXIOM TECH s.r.o. získala dotaci na realizaci projektu Podpora odbornosti zaměstnanců AXIOM TECH


Online objednávka školení Solid Edge

Nyní můžete objednat školení Solid Edge přímo na našem webu! - online objednávky školení Solid Edge. Objednávejte školení pohodlně pomocí online formuláře


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


Archiv aktualit

Teamcenter EDA Gateway - Podpora řízení vývoje a návrhu elektronických zařízení

30. 8. 2017 - Ladislav Náchodský

SIEMENS PLM Teamcenter ECAD management poskytuje bezešvou integraci se všemi hlavními systémy pro návrh elektronických zařízení. Pomocí propracovaných nástrojů pro řízení kusovníků, klasifikaci nakupovaných komponent nebo zobrazení vizualizace schémat rychleji uvolníte elektronickou část produktu ve správné verzi.


CGTech vydal VERICUT verze 8

21. 8. 2017 - Kamil Kyas

CGTech přináší opět několik vylepšení, která usnadňují analyzovat, optimalizovat a dokumentovat proces obrábění. V souvislosti s vývojem nových technologií jsme vyzýváni simulovat stále složitější CNC stroje a procesy. Díky nástrojům, které vyšly spolu s verzí VERICUT 8.0, je možno tyto procesy lépe monitorovat a vyhodnocovat mnoho dílčích problémů efektivnějším způsobem, což vede ke snížení času potřebného na programování, tvorbu simulace i na celkový výrobní cyklus obrobku.


Digitální výroba podle Siemens

17. 7. 2017

Seznamte se s vizí společnosti Siemens v oblasti digitální výroby v následujícím dvouminutovém videu!


AXIOM TECH znovu oceněn jako TOP partner

28. 2. 2017

Na letošním Siemens European Leadership Summitu v Bukurešti byla oceněna společnost AXIOM TECH jako nejúspěšnější partner v České republice za rok 2016 a Tomáš Januška již po páté za sebou jako Top Sales Person.


Snadná konfigurace produktu? Ano v prostředí PLM

11. 10. 2016 - Ladislav Náchodský

Dodat produkt přesně podle požadavků a ve správný čas svému zákazníkovi je přeci jen ta nejlepší reklama. Konfigurujte Váš produkt v PLM TEAMCENTER!


Novinka na poli simulací: SIMCENTER

4. 10. 2016 - Tomáš Havlíček

SIMCENTER - jedinečná kombinace 1D simulace, 3D CAE a testování, která vám pomůže dříve předvídat chování výrobku v průběhu jeho životního cyklu.