• Nacházíte se zde:
  • Archiv aktualit

Nepřehlédněte

NEJBLIŽŠÍ PLÁNOVANÉ SEMINÁŘE A AKCE

Přihlaste se na některý z našich bezplatných seminářů


Online objednávka školení Solid Edge

Nyní můžete objednat školení Solid Edge přímo na našem webu! - online objednávky školení Solid Edge. Objednávejte školení pohodlně pomocí online formuláře


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


Archiv aktualit

TECNOMATIX 13: S novou verzí Tecnomatix přichází spousta novinek!

13. 9. 2016 - David Sámek

Nová verze Tecnomatix 13 přináší celou řadu novinek jak v oblasti funkcionality, tak i z pohledu uživatelského prostředí.


JAZZ&VÍNO na zámku Kinských - Podzim 2016

13. 9. 2016

AXIOM TECH a AXIOM OrBiTt Vás srdečně zvou dne 22. září 2016 na Žďárské interference podzim 2016 - JAZZ&VÍNO na zámku Kinských. Vystoupí Elena Sonenshine & Jocose Jazz, během večera budete moct degustovat vína z Vinařství Karel Otáhal
Těšíme se na setkání s Vámi!


Nová verze VERICUT 8.0 je již za dveřmi

30. 8. 2016 - Kamil Kyas

Společnost CGTech připravuje na konec roku 2016 vydání nové verze VERICUT 8.0 Již nyní Vám přinášíme malou ochutnávku novinek, které verze 8.0 přinese.


Společnost Bosch sjednocuje své CAD a PLM systémy

11. 5. 2016

Německá společnost Bosch se rozhodla sjednotit své CAD a PLM systémy po vzoru výrobce automobilů Daimler Mercedes.


Registrujte se již nyní na Siemens PLM Connection 2016

4. 5. 2016

Společnost Siemens PLM Software, přední světový poskytovatel softwaru a služeb pro řízení životního cyklu výrobku (PLM), Vás zve na konferenci Siemens PLM Connection, největší událost Siemens PLM určenou pro všechny zájemce o oblast PLM.