• Nacházíte se zde:
  • Výroba a vývoj

Nepřehlédněte

NEJBLIŽŠÍ PLÁNOVANÉ SEMINÁŘE A AKCE

Přihlaste se na některý z našich bezplatných seminářů


Online objednávka školení Solid Edge

Nyní můžete objednat školení Solid Edge přímo na našem webu! - online objednávky školení Solid Edge. Objednávejte školení pohodlně pomocí online formuláře


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


Výroba a vývoj

ProPelety s.r.o. byla založena v roce 2009 jako 100% dceřiná společnost společnosti AXIOM TECH s.r.o. Zabývá se komplexními dodávkami technologií pro zpracování a využití energie z rostlinného odpadu a rychle obnovitelných přírodních zdrojů. Společnost ProPelety s.r.o. zajišťuje dodávky výrobních linek optimalizovaných pro střední a velké zemědělce, se zaměřením na rostlinnou výrobu.

Hala ProPeletyKonstruktéři společnosti AXIOM TECH s.r.o. vyvinuli technologii pro zpracování a využití energie z rostlinného odpadu a rychle obnovitelných přírodních zdrojů na bázi peletizace.

Veškeré stroje linky jsou vyvinuty a zkonstruovány konstruktéry AXIOM TECH  v CAx/PLM systémech NX CAD, NX Simulation. Vývojová data a data zakázek jsou zpravována PLM systémem TeamcenterRealizace zakázek probíhá ve 100% dceřinné společnosti AXIOM TECH, ve firmě ProPelety s.r.o.

Společnost AXIOM TECH s.r.o. vybudovala v rámci dotačního programu POTENCIÁL   „Vývojové centrum strojů a zařízení pro výrobu energeticky využitelného paliva na bázi biomasy“, kde probíhá další vývoj v oblasti OZE.

ProPelety s.r.o. nabízejí dva typy linek - provedení ProPelety Standard nebo ProPelety Wood - a jsou určeny převážně  pro střední a velké zemědělce, se zaměřením na rostlinnou výrobu, zpracovávají rostlinné materiály i dřevní odpad na hodnotné palivo.

ProPelety Standard

Peletizační linka ProPelety 700/1000/1400 Standard je určena pro efektivní zpracování biomasy (sláma, seno, slupky, plevy, výmlaty apod.) z obilnin, olejnin, luskovin, travin a energetických rostlin na kvalitní palivo ve formě agropelet.

ProPelety Wood

Peletizační linka ProPelety 500/1000 Wood využívá jako vstupní materiál piliny nebo hobliny vznikající jako odpad při řezání nebo hoblování suchého dřeva.

 

Více informací se dozvíte na www.propelety.cz nebo nás můžete kontaktovat.

 

Aktuality