• Nacházíte se zde:
  • PLM Teamcenter
  • Teamcenter - Střední a velká korporátní společnost

Nepřehlédněte

Dotace Evropské unie

Logo Evropské unie

Společnost AXIOM TECH s.r.o. získala dotaci na realizaci projektu Podpora odbornosti zaměstnanců AXIOM TECH


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


Teamcenter - Střední a velká korporátní společnost

V současném vysoce konkurenčním a mezinárodním prostředí musejí společnosti dodávat na trh pouze výrobky špičkové kvality. Řízení životního cyklu výrobku (PLM, Product Lifecycle Management) jim to umožňuje. Celopodnikový PLM systém podporuje inovaci výrobků a podnikových procesů tím, že umožňuje nejen vytvořit správný výrobek, ale navíc jej vytvořit správným způsobem. Softwarové řešení Teamcenter je nejrozšířenějším PLM systémem na světě.

PLM systém Teamcenter podporuje inovace a zlepšuje produktivitu díky propojení lidí s výrobkem, vědomostmi a postupy, které jsou potřebné k jeho efektivnímu fungování. Osvědčená řešení pro digitální řízení životního cyklu výrobku, která Teamcenter nabízí, jsou postavena na základě otevřeného PLM. Teamcenter spojuje lidi v rámci celého životního cyklu výrobku pomocí jediného zdroje znalostí o produktech a procesech. Ucelené portfolio modulů Teamcenter, zahrnující komplexní řešení PLM, vám poskytuje pružnost při výběru správné kombinace řešení pro potřeby vaší společnosti. Společnostem umožňuje rozhodovat se na základě jednotných a přesných informací, a to v každé fázi životního cyklu výrobku. Teamcenter se opírá o dlouholeté zkušenosti a výsadní postavení společnosti Siemens Industry Software v oblasti PLM řešení.

Teamcenter - Střední a velké společnostProduktivita

Jediný zdroj informací o výrobku a výrobních procesech je zárukou, že členové výrobního týmu budou mít - kdykoli a kdekoli - k dispozici informace, které jim umožní udělat více práce za kratší dobu.

Týmová práce

Bezprostřední spolupráce globálně působících týmů a jejich dodavatelů významně urychluje možnosti kvalifikovaného rozhodování, což přispívá i k vyšší důvěře.

Snížení nákladů

Teamcenter snižuje náklady na vlastnictví PLM díky eliminaci nákladného přizpůsobování aplikace, snazší integraci, aktualizaci i školení.

Úspěch

Pokud se rozhodnete používat nejrozšířenější PLM systém na světě, jste v dobrých rukou - právě schopnost přinášet uživatelům osvědčené hodnoty je důvodem, proč Teamcenter volí stále více zákazníků.

 

Pokračujte výběrem požadovaného modulu z portfolia PLM Teamcenter nebo nás kontaktujte.

Kontaktní formulář

 

 

 

 

  

Antispam