• Nacházíte se zde:
  • Ostatní

Nepřehlédněte

NEJBLIŽŠÍ PLÁNOVANÉ SEMINÁŘE A AKCE

Přihlaste se na některý z našich bezplatných seminářů


Online objednávka školení Solid Edge

Nyní můžete objednat školení Solid Edge přímo na našem webu! - online objednávky školení Solid Edge. Objednávejte školení pohodlně pomocí online formuláře


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


Ostatní produkty portfolia AXIOM TECH

Kromě širokého spektra softwarů společnosti Siemens PLM Software patří do našeho portfolia několik neméně významných produktů, doplňujích možné požadavky zákazníků na zpracování schematických zapojení, normalizovaných dílů či z oboru slévárenství. Komplexnost celé naší nabídky doplňujeme přehledem pracovních stanic společnosti Hewlett Packard a 3D polohovacích zařízení.

TDS Technik

Strojírenská nadstavba TDS-TECHNIK je vítaným pomocníkem každého konstruktéra pracujícího se systémem Solid Edge a NX. TDS-TECHNIK se velkou měrou zasluhuje zejména o snížení rutinní práce při využívání normalizovaných dílů v sestavách.

Pracovní grafické stanice

Pracovní stanice HP Z se vyznačují vysokou účinností a nabízí inovace, které jsou špičkami ve svém oboru. Tyto inovace snižují spotřebu i náklady na energie a současně zajišťují lepší pracovní prostředí.

3D polohovací zařízení

Zažijte revoluci ve způsobu práce s 3D aplikacemi. Posouvejte, přibližujte a otáčejte s modelem nebo kamerou, jako byste je drželi v ruce. To je úroveň ovládání, která není možná s tradiční myší a klávesnicí. Pokud pracujete se složitými sestavami, oslnivými 3D modely či prolétáte fantastickým světem 3D, s 3D myší uvolníte svou představivost.