• Nacházíte se zde:
  • CAD

Nepřehlédněte

NEJBLIŽŠÍ PLÁNOVANÉ SEMINÁŘE A AKCE

Přihlaste se na některý z našich bezplatných seminářů


Online objednávka školení Solid Edge

Nyní můžete objednat školení Solid Edge přímo na našem webu! - online objednávky školení Solid Edge. Objednávejte školení pohodlně pomocí online formuláře


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


CAD řešení NX a SOLID EDGE

Naše portfolio pro konstruování je založeno na systémech Siemens PLM. Pro komplexní pokrytí konstrukce převážně pro tvorbu tvarově náročných dílů a rozsáhlých sestav je určen CAx systém NX. Pro oblast klasické strojní konstrukce, práci s plechovými díly, rámovými konstrukcemi je vhodný CAD systém Solid Edge.

CAD NX a Solid EdgeParasolid a Synchronní technologie

Oba naše CAD systémy využívají modelovací jádro Parasolid, vyvinuté společností Siemens PLM, které je celosvětově nejrozšířenějším jádrem. V obou našich systémech je rovněž implementovánána Synchronní technologie, která představuje radikální přístup k tvorbě a úpravám 3D modelu.

Řešení NX je CAx systém postavený na jednotném, otevřeném a moderním technologickém základě a zohledňuje v sobě veškeré aspekty procesu vývoje produktu od jeho návrhu až po výrobu, čímž se stává vysoce výkonným řešením pro celkové urychlení vývoje výrobku ve všech jeho fázích: Průmyslový design, Konstrukce, Simulace, Dokumentace, Nástroje, Obrábění.

Díky své robustnosti a funkcím zaměřeným na práci, ne na marketing, je Solid Edge velmi úspěšným na Českém trhu, což se mimo stávající široké uživatelské základny projevuje pravidelným nárůstem prodaných licencí. Solid Edge je dnes, stejně jako při svém uvedení v dubnu roku 1996, nositelem pokrokových technologií, které se postupem času stávají standardem v oblasti 3D modelování.

Stáhněte si ZDARMA Solid Edge Online Trial zkušební verzi na 45 dní!

 

 

Aktuality