• Nacházíte se zde:
  • Kariéra

Nepřehlédněte

NEJBLIŽŠÍ PLÁNOVANÉ SEMINÁŘE A AKCE

Přihlaste se na některý z našich bezplatných seminářů


Online objednávka školení Solid Edge

Nyní můžete objednat školení Solid Edge přímo na našem webu! - online objednávky školení Solid Edge. Objednávejte školení pohodlně pomocí online formuláře


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


Kariéra

Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Jsme konzultační a obchodně inženýrská společnost a od svého založení v roce 1993 se výhradně zaměřujeme na oblast CAx/PLM technologií pro předvýrobní a výrobní etapy ve strojírenství a dalších odvětvích průmyslu. Jsme strategickým partnerem společnosti SIEMENS Industry Software pro oblast průmyslového software.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX, SIMCENTER a VERICUT. Společnost sídlí ve Zlíně a pobočka AXIOM TECH je ve Žďáru nad Sázavou.
Profesní životopis zasílejte na adresu axiomtech@axiomtech.cz

V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové spolupracovníky na následující pozice:

Konzultant PLM Teamcenter

  • Preferujeme ukončené SŠ/VŠ strojírenského zaměření nebo informatiky
  • Znalost angličtiny
  • Výhodou je praxe ve strojírenství
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Flexibilitu a samostatnost

Nabízíme zajímavou práci se světově nejrozšířenějším  PLM systémem TEAMCENTER a možnost odborného růstu, platové ohodnocení dle dohody.